Renovatiebeurs vanaf nu ieder jaar
De beurs Renovatie, die van 9 tot en met 11 april werd georganiseerd, gaat vanaf nu Renovatie & Transformatie heten en krijgt bovendien een jaarlijkse frequentie. Dat meldt VNU Exhibitions.
De beurs trok bijna 9.000 bezoekers; twee jaar geleden waren dat er 7.500. Volgens Richard Butter van VNU was de beurs onder andere een succes doordat er veel actuele thema’s werden behandeld. Zo was er het Orakel van Delphi, waar deskundigen hun mening gaven over specifieke projecten.
Met name aannemersbedrijven, woningbouwverenigingen en vastgoedbeheerders wisten de beurs te vinden. Zij hadden vooral interesse in isolatiematerialen en energiebesparende modules. De volgende Renovatiebeurs wordt tegelijk met de Bouwbeurs gehouden van 9 tot en met 13 februari 2015 in de Jaarbeurs in Utrecht.
Discussie zien we graag op Aannemervak, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Lees onze andere regels voor discussie hier. Met het plaatsen van een reactie verklaart u zich akkoord met deze regels.