#Bouwpraktijk

Paarse steigers voor Radio Kootwijk

De restauratie van hoofdzendergebouw A is de laatste fase ingegaan. Het gebouw op voormalig zenderpark Radio Kootwijk staat momenteel volop in de paarse steigers. De werkzaamheden zijn in oktober afgerond.

Het hoofdgebouw krijgt een complete facelift: eerst krijgen de buitengevels een schoonmaakbeurt, gevolgd door de reparatie van aanwezige scheuren en loszittende delen van de betonnen buitenkant. De gerepareerde delen van het gebouw worden daarna voorzien van een nieuwe en karakteristieke afwerkingslaag.

Binnenkant

Naast de buitenkant werkt Staatsbosheer ook aan de binnenzijde. De muren van de karakteristieke zenderzaal – ten tijde van de filmopnames voor ‘Mindhunters’ in een bijzondere kleur groen gespoten – worden gerestaureerd en teruggebracht in de oorspronkelijke lichte kleur. De ramen, ook in het dak, worden vervangen. Op de begane grond zijn expositie-nissen gemaakt en een ruimte waarin, zonder galmen, kan worden genoten van de films en geluiden van Radio Katwijk.

Meerdere projecten

Na de restauratie van het hoofdgebouw staan nog andere restauratieprojecten in Radio Kootwijk op stapel. Twee gebouwen krijgen op een passende manier zonnepanelen en het dak van de Theaterloods wordt vervangen.

Bron: Staatsbosbeheer

Discussie zien we graag op Aannemervak, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Lees onze andere regels voor discussie hier. Met het plaatsen van een reactie verklaart u zich akkoord met deze regels.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Schrijf je in voor de Aannemer nieuwsbrief

Elke week de laatste ontwikkelingen uit de aannemerij ontvangen in je mailbox?
Sluit je aan bij ruim 6.600 bouwprofessionals en mis niets!