Raab Karcher introduceert afvalservice
Raab Karcher introduceert een nieuwe logistieke service: Take-it bag. Daarmee zijn grote vuilcontainers op of rondom de bouwplaats niet langer nodig.
De take-it bag neemt weinig ruimte in. Zodra deze vol is, neemt Raab Karcher de afvalzak retour.
De voordelen op een rij:
- Geen extra vrachtbeweging nodig voor ophalen van afval
- Grote vuilcontainers op of rondom de bouwplaats zijn verleden tijd
- Minimale overlast voor de omgeving
- Eenvoudig afval scheiden
- Op te stellen als milieupleintjes
- Eenvoudig te verplaatsen
- Duurzame afvalverwerking, maximale recycling
Daarnaast levert het gebruik van de take-it bag een tijdbesparing op, aldus Raab Karcher. Er is minimale inzet nodig voor het opruimen en/of scheiden van afval op de bouwplaats, en de gebruiker hoeft niet meer zelf langs de afvalstortplaats.
De take-it bag is verkrijgbaar in de bouwshop, maar kan ook worden meegeleverd met een bouwmaterialen bestelling. De prijs voor de nieuwe dienst bedraagt 79 euro.
Discussie zien we graag op Aannemervak, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Lees onze andere regels voor discussie hier. Met het plaatsen van een reactie verklaart u zich akkoord met deze regels.